,

FAVORIT MBP20 silver

Достапност:

Нема на залиха


5.200 ден

Нема на залиха

Спореди
 • Бренд: Favorit
 • Платформа: AC 220V

Карактеристики

 • Капацитет: 20 L
 • Јачина: 700w
 • Регулација: 5 нивоа
 • Механичка регулацијa: Да
 • Време на готвење : 35’
 • Одмрзнување: Да
 • Експресно готвење: Да
 • Дебелина на стаклото: 25,5mm
 • Сигнал за крај: Да
 • Боја: Бела/Сребрена
 • Димензии (В*Ш*Д): 25,82/43,95/34 cm
 • Нето/Бруто тежина: 10,2/11,2 kg
 • Напон: 230V/50HZ
 • Приклучок: VDE plug
SKU: МИ00077 Категории , Ознака:
Бренд:: FAVORIT
Тежина 11 кг
Баркод

КГ

Гаранција (во месеци)

12

Вие исто така би сакале…