,

GORENJE MO20A3W

Достапност:

Нема на залиха


Врата: Стакло Волумен: 20 l Максимална моќност на микробрановата: 800 W Дисплеј за прикажување на времето Брзо и автоматско одмрзнување AquaClean функција Автоматско мени Број на меморирани програми: 11 Заклучување за заштита од деца Димензија на ротирачката чинија: 27 cm

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

5.500 ден

Нема на залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.