-13%
,

FAVORIT NF379

Достапност:

На залиха


• В/Ш/Д 186/60/65 CM СИСТЕМ NO FROST КОНТРОЛЕН ПАНЕЛ ДИГИТАЛНА КОНТРОЛА НА ЛАДИЛНИКОТ ДИГИТАЛНА КОНТРОЛА НА ЗАМРЗНУВАЧОТ РЕЖИМ НА СУПЕР ЛАДЕЊЕ ЕКОНОМИЧЕН РЕЖИМ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА F ГАС Р 600 A БОЈА БЕЛА НИВО НА БУЧНОСТ 41 DB

22.990 ден 26.500 ден

На залиха

Спореди