-18%
,

FAVORIT PL-619

Достапност:

На залиха


МОЌНОСТ 2200 W
РЕЗЕРВОАР ЗА ВОДА 280 ML
СПРЕЈ ФУНКЦИЈА
ВЕРТИКАЛНА ПАРЕА
КОПЧЕ ЗА РЕГУЛАЦИЈА НА ПАРЕАТА
ИНДИКАТОР
РОТИРАЧКИ КАБЕЛ 360°
КОПЧЕ ЗА РЕГУЛИРАЊЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА
КЕРАМИЧКА ПЛОЧА
SELF CLEANING ФУНКЦИЈА
ANTI DRIP ФУНКЦИЈА
ANTI CALC ФУНКЦИЈА
МЕКА ЕРГОНОМСКА РАЧКА

899 ден 1.100 ден

На залиха

Спореди
 • моќ: 2200 W
 • резервоар за вода: 280 мл
 • функција прскање
 • вертикално испуштање пареа
 • копче за контрола на парата

Пеглата PL-619 е моќен апарат со мотор од 2200W и капацитет на резервоарот за вода од 280мл, што обезбедува ефикасни можност за пеглање со парење. Има неколку функции за подобрување и поедноставување на процесот на пеглање.

Со функција за прскање и можност за вертикално парење, оваа пегла ефикасно отстранува бори од облеките и ткаенините. Копчето за контрола на парата и копчето за контрола на температурата овозможуваат прецизни подесувања според видот на материјалот и потребите за пеглање.

 • моќ 2200 W
 • резервоар за вода 280 мл
 • функција прскање
 • вертикално испуштање пареа
 • копче за контрола на пареата
 • индикатор
 • кабел со 360 степени ротација
 • копче за контрола на температурата
 • керамичка плоча
 • функција за самопречистување
 • функција за спречување на капење
 • функција за спречување на насобирање бигор
 • ергономска мека рачка
Тежина 1 кг
Гаранција (во месеци)

12

Баркод

КГ

Вие исто така би сакале…