,

FAVORIT UN10909 DUPLO

Достапност:

На залиха


ЕЛЕКТРИЧНО РЕШО
МОЌНОСТ 2500W
ГОЛЕМИНА НА ПЛОЧИ 18,5cm;15,5cm
5 НИВОА НА ПОДЕСУВАЊЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА

2.400 ден

На залиха

Спореди
  • Моќ: 2500W
  • Димензии Ш/В/Д: 471/266/166мм
  • Боја: црна
  • Сигнална ламба
  • Дијаметар на чинија: 15,5×18,5cm
  • 5 прилагодливи нивоа на температура
Тежина 4 кг
Баркод

КГ

Гаранција (во месеци)

12

Вие исто така би сакале…