,

FAVORIT W 8122

Достапност:

Нема на залиха


ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д
84,50 /59,50 /55,00 CM
ВРТЕЖИ ВО МИНУТА 1200
КАПАЦИТЕТ 8 KG
ИНОКСЕН БАРАБАН 51 Л.
ПРОГРАМИ 15
ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА A+++

18.990 ден

Нема на залиха

Спореди