-11%
,

FAVORIT W 8122 BLDC INVERTER

Достапност:

На залиха


• ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 84,5 / 60,5 / 57,4 CM МАКСИМУМ ВРТЕЖИ (RPM) 1200 МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ 8 KG ИНОКСЕН БАРАБАН 54 Л ИНВЕРТЕР МОТОР (10Г ГАРАНЦИЈА ) ПРОГРАМИ 15 ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А +++

19.499 ден 21.990 ден

На залиха

Спореди