,

FAVORIT W82 HP

Достапност:

На залиха


• -СО ТОПЛИНСКА ПУПМА -ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А++ -LED DISPLAY -БРОЈ НА ПРОГРАМИ 15 -ОДЛОЖЕН СТАРТ -ПРОГРАМ ЗА БРЗО СУШЕЊЕ -ПРОГРАМ ПРОТИВ ГУЖВАЊЕ -BABY ПРОГРАМ -НИВО НА БУЧАВОСТ 65DB

27.500 ден

На залиха

Спореди