,

FUEGO AN110 APARAT PALACINKI

Достапност:

На залиха


Апарат за палачинки Моќност:1200W Дијаметар:30 сm Нелеплива подлога Термостат Додатоци:шпатула и аксесоар за рамномерно нанесување на смесата

1.990 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.