,

FUEGO BY510

Достапност:

На залиха


• Фен за коса 220-240V ~ 50 / 60Hz, 1600-1800W Поставки за 2 брзини и 3 топлина Функција за ладно Глава за закачување Со инјектиран концентратор Со отстранлив филтер

1.000 ден

На залиха

Спореди