FUEGO DJT-TK0602 INOX

Достапност:

На залиха


Електрично гезве Моќност:800W Капацитет на сад:300ml Бежична база Ротација 360°С

1.300 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.