,

FUEGO FGTM217X

Достапност:

На залиха


• Енергетска класа:A Нето капацитет:205L Капацитет на фрижидерот:168L Капацитет на замрзнувачот:37L Димензии:143x55x55cm

14.490 ден

На залиха

Спореди