FUEGO JE601D CITRUS

Достапност:

На залиха


Цедалка Моќност:25W Дво-насочно ротационо движење Капацитет на сад:0.7l Две големини на конус за цедење за сите видови на овошје

690 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.