FUEGO KY229

Достапност:

16 на залиха


Пегла на пареа Моќност:2200W Регулатор за температура и пареа Керамичка грејна плоча Резервоар за вода:340ml Спреј функција Вертикална пареа Anti-drip функција

1.090 ден

16 на залиха

Пегла на пареа Моќност:2200W Регулатор за температура и пареа Керамичка грејна плоча Резервоар за вода:340ml Спреј функција Вертикална пареа Anti-drip функција

Шифра: СИПЕ133 Категорија:
Овој производ може да се купи на 3-36 рати.