FUEGO KY243

Достапност:

На залиха


Пегла на пареа Моќност:2600W Регулатор за температура и пареа Керамичка грејна плоча Резервоар за вода:340ml Спреј функција Вертикална пареа Anti-drip функција Систем против бигор

1.400 ден

На залиха