FUEGO KY262

Достапност:

На залиха


Пегла на пареа Моќност: 2600W (макс) Вертикална пареа Моќен излив на пареа Променлива контрола на пареа Функција за заштита од капење Функција за самочистење Копче за контрола на температурата Капацитет на резервоарот за вода: 320ml

1.200 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.