,

FUEGO MG158 melenje meso

Достапност:

На залиха


• Машина за мелење месо Моќност:800W Врвен квалитет на алуминиумски мотор Преносна рачка, лесна за носење и движење Oграничувач на температурата со функција за автоматско ресетирање, заштита од прегревање Високо квалитетен нож од челик Висока стапка на мелење месо околу 1200гр/мин Ниво на бучава:85dB On/Off копче

2.490 ден

На залиха

Спореди