,

GORENJE IT640BSC

Достапност:

Нема на залиха


• Брусен раб на плочата Контрола на допир (TouchControl) Тајмер Сигнализација на преостаната топлина Заштита од деца Димензии (ШxВxД): 59,5 ? 5,8 ? 52 cm

16.500 ден

Нема на залиха

Спореди