-5%
,

FUEGO MG238 melenje meso

Достапност:

Нема на залиха


• Машина за мелење месо Моќност:1500W Врвен квалитет на алуминиумски мотор Преносна рачка, лесна за носење и движење Oграничувач на температурата со функција за автоматско ресетирање заштита од прегревање Високо квалитетен нож од челик Висока стапка на мелење месо околу 1200гр/мин Ниво на бучава:85dB On/Off копче

3.790 ден 4.000 ден

Нема на залиха

Спореди