GORENJE GV63160

Достапност:

На залиха


Енергетска класа: A+ Температура на миење: 70, 60, 55, 35 °C 5 програми: Интензивно миење Економична програма; Плакнење; Daily wash Брза програма 20 минути

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

24.500 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.