GORENJE WP7Y3

Достапност:

На залиха


Енергетска класа: A+++ WaveActive барабан Број на вртежи на центрифугата: 800 rpm Капацитет за перење: 7 kg Волумен на барабанот: 54 l Едноставно користење 16 програми

18.500 ден

На залиха