,

FUEGO WHL802UV CISTAC PAREA

Достапност:

На залиха


Стик правосмукалка на пареа Моќност:1500W Резервоар на вода:450 ml Чисти и дезинфицира на пареа од 110 степени UV лампа 0.8 W Должина на кабел:3m 10 фукнции

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

3.990 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.