-5%
,

GORENJE AF1700DB

Достапност:

На залиха


Фритеза на топол воздух
КАПАЦИТЕТ НА САДОТ
XXL
Прецизно време со звучен сигнал

9.990 ден 10.500 ден

На залиха

Спореди