,

GORENJE BSA6737E15X

Достапност:

На залиха


• Steam assist oven Енергетска класа: A, IconLed, Начин на поставување: Вграден, Ширина: 595 mm, Висина: 595 mm

20.990 ден

На залиха

Спореди