GORENJE HTS03BG

Достапност:

7 на залиха


Moжност за закачување На преклоп Материјал на плочките: керамички плочки Должина на плочките: 72 mm Едноставна механичка контрола Регулација на брзината: 2 Број на температурни нивоа: 2 Приклучна моќ: 1.200 W Бучност: 71,5 dB(A)re1pW

1.990 ден

7 на залиха

Moжност за закачување На преклоп Материјал на плочките: керамички плочки Должина на плочките: 72 mm Едноставна механичка контрола Регулација на брзината: 2 Број на температурни нивоа: 2 Приклучна моќ: 1.200 W Бучност: 71,5 dB(A)re1pW

Шифра: СИФЕ166 Категорија:
Овој производ може да се купи на 3-36 рати.