GORENJE KR1800SDP

Достапност:

На залиха


Променливи двострани плочи Слој на плочата кој не се лепи за оптимални резултати Ребраста плоча за печење Плочи обложени со тефлон од двете страни Конвенционален грејач Прилагодување на висината Складирање во вертикална позиција Приклучна моќ: 1.800 W

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

3.600 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.