,

BEKO CGM5202 R

Достапност:

На залиха


• Grill Тостер • Моќност:2000W • Двострани нелепливи плочи • Регулација на моќноста • Термоизолациски рачки • Индикатор за топлина • 4 нивоа на загревање

4.990 ден

На залиха

Спореди