-18%
,

GORENJE M460 CBK

Достапност:

На залиха


1.799 ден 2.200 ден

На залиха

Спореди
 • Моќност на моторот (max): 450 W
 • Број на степени на вентилаторот: 5
 • AC мотор за сигурна работа
 • Гаранција: 2 години

ПАМЕТНО УПРАВУВАЊЕОдлична ефикасност

Контролниот дел на горниот дел од миксерот се состои од копче за вклучување/исклучување, турбо копче и копче за исфрлање на маталките. Со моќност до 425 W, овие миксери се доволно моќни за да ви ги дадат посакуваните резултати.

Ергономска рачка – Лесен за ракување

Рачката на миксерот е внимателно дизајнирана да ви даде максимална удобност при ракување, обезбедувајќи удобно држење. Бидејќи миксерите се лесни, тие се лесни за употреба.

Лесно за чистење

Додатоците и садовите за мешање може лесно и лесно да се измијат со миење во машина за садови.

Генерални информации

 • Тип на производ: Миксер
 • Материјал на куќиштето: пластика
 • Тип на мотор: AC мотор за сигурна работа

Ефикасност

 • Моќност на моторот (макс): 450 W
 • Приклучна моќ: 450 W
 • Број на ниво на брзина: 5

Управување

 • On/off копче: On/off копче и копче за регулирање на вртежите
 • Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста: Да

Карактеристики

 • Безбедно во машина за миење садови за брзо и ефикасно чистење: Да
 • Лесно чистење: Да

Технички податоци

 • Должина на електричен кабел: 1300 mm
 • Ширина: 188 mm, Висина: 142 mm, Длабочина: 84 mm
 • Нето тежина: 1,2 кг
 • Бруто тежина: 1,6 кг
Тежина 1 кг
Баркод

КГ

Гаранција (во месеци)

24

Вие исто така би сакале…