,

GORENJE NRK62CA2XL4

Достапност:

На залиха


NoFrost Plus
Интелигентен систем на помнење
(AdaptTech ладење),
Вкупен нето капацитет: 361 l,
Начин на поставување:
Самостоен, Ширина: 600 mm,
Висина: 2000 mm

39.990 ден

На залиха

Спореди