-13%
,

GORENJE RF4141PW4

Достапност:

На залиха


Енергетска класа: A+
Димензии (ШxВxД): 55 ? 143,4 ? 54,2 cm
Врата: Емајлиран челик
Боја: Бела боја
Лево/десно отворање на врата
Климатска класа: N, ST
1 компресор
Вкупен бруто/нето капацитет: 207 / 205 l

12.990 ден 14.990 ден

На залиха

Спореди