,

GORENJE SBR1000BE

Достапност:

На залиха


Моќност на моторот (max): 1.100 W Регулација на брзината Капацитет на садот за мешање и месење: 1,5 l Капацитет на садот за сечкање: 2,4 l Куќиште: Пластика + метал Димензии (ШxВxД): 26,5 ? 29 ? 43 cm

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

7.200 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.