GORENJE BN1000W

Достапност:

На залиха


Број на вртежи (макс. – мин.): 20.000 obr/min Нерѓосувачки челик Лесно чистење Ефикасен нож со шест сечила Суво мешање On/off копче и копче за регулирање на вртежите Број на брзини за лесно ракување: 2 Пулсно работење за пократки циклуси на мешање Дополнителен сад Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање Капак со кој се претвора блендерот во сад за носење Гумени ногарки за стабилност Заштита од прегревање за дополнителна безбедност Боја: Бела боја Приклучна моќ: 1.000 W

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

4.690 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.