-6%
,

GORENJE BN1000W

Достапност:

Нема на залиха


4.790 ден 5.100 ден

Нема на залиха

Спореди
 • Моќност: 1000 W
 • 000 вртежи во минута
 • Гаранција: 24 месеци

GORENJЕ BN1000W Nutri Power блендер.

Карактеристики:

 • Моќност 1.000W
 • број на вртежи 20.000 вртежи во минута
 • безбедно миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење
 • материјал на ножот: Нерѓосувачки челик SUS 301 ефикасен со 6 сечила
 • суво мешање
 • 2 брзини за лесно ракување
 • пулсно работење за пократки циклуси на мешање,
 • дополнителен сад
 • скала за мерење на садот за совршени и точно дозирање
 • капак со кој се претвора блендерот во сад за носење
 • гумени ногарки за стабилност
 • долготрање пластичен сад за мешање
 • Заштита од прегревање за дополнителна безбедност
 • бела боја
 • димензии: 15,2 х 37,9 х 17,2 цм
 • нето тежина 3,1кг.
 • Гаранција 24 месеци.

 

SKU: СИБЛ101 Категории , Ознака:
Бренд:: GORENJE
Тежина 3 кг
Баркод

КГ

Гаранција (во месеци)

24

Вие исто така би сакале…