,

GORENJE SGH2200LBC

Достапност:

Нема на залиха


• Моќност на грејачот: 2200 W, Сад за вода: 2 l, Регулирање на температурата: Аналоген, Индикатор на температура, Подлога на пеглата: Керамика

6.490 ден

Нема на залиха

Спореди