-10%
,

GORENJE SGH2400BB SUPREME

Достапност:

На залиха


• Моќност на грејачот: 2.400 W Систем против создавање на бигор Систем против прокапување Функција самочистење Постојана пареа: 120 g/min Ударна пареа: 600 g/min Прегледен ЛЕД дисплеј Индикатор за тврдост на водата Индикатор за ниско ниво на вода Отстранлив резервоар за вода за едноставно одржување Волумен на резервоарот за вода: 1,70 l Притисок на пареата: 7,5 bar Куќиште: Пластика + метал Должина на приклучен кабел: 1,9 m

8.990 ден 9.990 ден

На залиха

Спореди