,

GORENJE SIH2200BLC

Достапност:

На залиха


• Моќност на грејачот: 2200 W, Сад за вода: 0.28 l, Регулирање на температурата: Аналоген, Индикатор на температура, Подлога на пеглата: Керамика

2.300 ден

На залиха

Спореди