-17%
,

BEKO SIM3126R

Достапност:

На залиха


• Пегла на пареа • Моќност:2600W • Ударна пареа: 120 g / min • Самочистење • Автоматско исклучување • Вертикална пареа • Резервоар за вода: 240 ml

2.490 ден 2.990 ден

На залиха

Спореди