,

GORENJE SIH3000RBC

Достапност:

На залиха


• Моќност на грејачот: 3000 W, Сад за вода: 0.35 l, Регулирање на температурата: Аналоген, Индикатор на температура, Подлога на пеглата: Керамика

3.200 ден

На залиха

Спореди