,

SENCOR SSI8300RS

Достапност:

На залиха


– Моќност 3,200 W
– Високи перформански за системот за пареа со испуштање на 45 g/min
– Керамичка плоча
– Транспарентен канистер за вода (капацитет 350 ml)

3.290 ден

На залиха

Спореди