-21%
,

GORENJE SM701GCW

Достапност:

На залиха


1.349 ден 1.700 ден

На залиха

Спореди
 • Моќност на грејачот: 700 W
 • Површина за печење (ШxВ): 20X10
 • Едноставно печење
 • Гаранција: 2 години

ОБЛОГА ПРОТИВ ЛЕПЕЊЕ
Лесно печење и чистење

Специјалната обвивка спречува храната да се залепи на садот за печење. Кога површината ќе се олади по подготовката на храната, исклучително лесно се чисти.

Без хаос и плеткање наоколу

Нема повеќе заплеткување на кабелот благодарение на паметниот дизајн. Намотката на кабелот е вградена во основата, со што управувањето со кабелот е лесно.

Основни информации

 • Тип на апарат: Тостер
 • Материјал на плочата: Алуминиум

Ефикасност

 • Моќност на грејачот: 700 W
 • Површина за печење (ШxВ): 20X10

Управување

 • Индикатор на температура: Да

Карактеристики

 • Слој на плоча за оптимални резултати: Нелеплива
 • Прилагодливата висина овозможува печење понежни парчиња на скара: Не
 • Вертикално складирање зафаќа помалку простор: Да
 • Работната положба ги проширува можностите за користење: Затворена
 • Едноставно печење: Да

Опрема

 • Реверзибилни двострани плочи: Не
 • Плоча за печење: Ребреста плоча за печење
 • Плоча обложена со тефлон: Фиксна плоча
 • Грејач: Конвенционален грејач
 • Рачка за носење: да

Додатоци

 • Складирање на кабелот за напојување: Простор за сместување на кабелот
 • Ногарки за стабилност: Гумена подлога на садот за поголема стабилност

Технички податоци

 • Должина на приклучен кабел: 700 mm
 • Ширина: 228 mm, Висина: 95 mm, Длабочина: 227 mm
 • Нето тежина на апаратот: 1,2 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 1,4 kg
Тежина 1 кг
Баркод

КГ

Гаранција (во месеци)

24

Вие исто така би сакале…