FAVORIT TR-1800

Достапност:

На залиха


Моќност 1800 W – Гранитни плочи (мобилни) – Регулација: 3 нивоа – Термостат со сијалица – Нелепливи плочи – 180 ° ротирачко горно тело – Боја: Црвена – Напон 230V/50HZ – Приклучок: VDE – Димензии на плочи (23,5 x 31,0 cm)

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

3.290 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.