,

GORENJE TCM330 B

Достапност:

На залиха


• Големина на садот: 0,33 l Ротација 360° Лесно чистење On/Off Копче Црвен индикатор за работа Гумени ногарки за стабилност Основа Заштита од прегревање Сигурносен систем Боја: Црна

1.590 ден

На залиха

Спореди