GORENJE ATCM730T

Достапност:

На залиха


Големина на садот: 0,27 l Автоматско исклучување Потсетник за вриење на водата Лесно чистење Аналоген термостат Син индикатор Strix Термостат Индикатор за нивото на водата Простор за сместување на кабелот Гумени ногарки за стабилност Сигурносен систем

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

4.400 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.