GORENJE TEG5O VM

Достапност:

На залиха


Енергетска класа: А Енергетска ефикасност на загревање на водата nwh: 35,2 % Потрошувачка на енергија kWh/24h: 2,48 kWh Прилагодување на температурата на термостатот: e Волумен: 5,5 l Број на одводни места: 1 Начин на монтажа: Надпултна монтажа Материјал на котелот: Пластика Регулација на температурата: Електромеханичка Температурен опсег: 15-75 °C Заштита од замрзнување: Да Индикатор за работа на електричниот грејач: Да Степен на заштита од влага: IP 24 Број на грејачи: 1 Приклучна моќност: 2.000 W Приклучна моќ(V): 230 V

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

3.290 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.