,

GORENJE VC1825SFBKR

Достапност:

На залиха


6.200 ден

На залиха

Спореди
 • Правосмукалка GORENJE VC1825SFBKR
 • Моќност на моторот: 1800 W
 • Моќ на всисување: 280 W
 • Проток на воздух: 30
 • Со вреќичка/Суво чистење
 • Должина на приклучен кабел: 6 m
 • Димензии (ШxВxД): 39 × 29,5 × 25 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 56,5 × 32 × 29,5 cm
 • Универзална четка/2 додатоци/Spinner
 • 1 HEPA и 1 microfilter

 

Опис:

 • S FORCE
 • Максимална моќност на моторот: 1.800 W
 • Моќ на всисување: 280 W
 • Со вреќичка
 • Универзална четка
 • Проток на воздух: 30 L/s
 • Должина на телескопската цевка: 86 cm
 • Материјал на цевката: Метал
 • Управувачка локација: Контрола на апаратот
 • Прилагодување на моќноста на моторот со копче за вклучување
 • Индикатор за полна вреќичка
 • Број на вклучени микрофибер врекички: 1
 • Намотување на кабелот
 • Исправено или хоризонтално
 • Додаток за оставање на цевката
 • Број на тркала: 3
 • Гумирани тркалца
 • Четка
 • Додаток
 • За суво чистење
 • Тип на цевка: Телескопска
 • Должина на приклучен кабел: 6,0 m
 • Бучност: 80 dB(A)re1pW
 • Максимална моќност на моторот: 1.800 W
 • Димензии (ШxВxД): 39 × 29,5 × 25 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 56,5 × 32 × 29,5 cm
 • Нето тежина на апаратот: 6,4 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 7,9 kg
 • Приклучна моќ: 1.600 W
Гаранција (во месеци)

24

Вие исто така би сакале…