GORENJE VC2321GPLW

Достапност:

На залиха


G FORCE PLUS Максимална моќност на моторот: 2.300 W Моќ на всисување: 470 W XpandZone четка Проток на воздух: 42 L/s Волумен на вреќичката: 3 l 1 Хепа филтер SoftStart тивко палење на моторот Заштита на куќиштето (Active Bumper) Голем досег (кабел, црево и цевка): 8 m Должина на приклучен кабел: 6,0 m G FORCE

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

7.700 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.