,

GORENJE WNEI14BS

Достапност:

Нема на залиха


Инвертер PowerDrive мотор
Енергетска класа: A+++-20%,
Капацитет за перење: 10 kg,
Број на вртежи : 1400 rpm,
Начин на поставување: Самостоен,
Ширина: 600 mm, Висина: 850 mm

32.990 ден

Нема на залиха

Спореди