GREE PULAR PREMIUM GHW18AGD/K6DNA1A/I

Достапност:

На залиха


ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP):A++ (6.1/4.0) КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ:5300.00 КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ:5800.00 W ПРОСЕЧНА МОЌНОСТ:4600/5200 W ПРОТОК НА ВОЗДУХ:910.00 m3 КАПАЦИТЕТ НА ОДВЛАЖНУВАЊЕ:1.80 l/h НИВО НА БУЧАВА:42.00 dB РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА:ОД -15 ? ДО 43 ? МАСА ВНАТРЕШНА ЕДИНИЦА:13.50 kg МАСА НАДВОРЕШНА ЕДИНИЦА:33.00 kg ПРЕПОРАЧАНА ПОВРШИНА:до 55 м2 ФРЕОН:R32 ГАРАНЦИЈА:10 години

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

38.990 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.