-11%
,

GRUNDIG HS7034

Достапност:

На залиха


• Преса за коса Јонизација Керамички плочки, подвижни 6 температури Нивоа на температура: 130°C до 230°C Ротирачки кабел Должина на кабелот: 1,8 м Време на загревање: 30 секунди

1.690 ден 1.890 ден

На залиха

Спореди