GRUNDIG MC6840

Достапност:

На залиха


Автономија на работа:120 минути 90 минути брзо полнење Моќен и тивок мотор Должина на сечење: 1,5 мм Ширина на сечење 40 мм

1.800 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.