-0%
,

GRUNDIG MGK 9030

Достапност:

На залиха


• Влажна и сува употреба Турбо режим LC дисплеј Време на работа:120 мин Време на полнење:90 мин 3 чешли за различни должини

2.990 ден 3.000 ден

На залиха

Спореди